vy by ste si uz mali zvyknut ze budete vladnut-
v opozicii stacilo - lebo fico-
na kritiku si zvykajte-
navyse nebude taka nenavistna vy a za pomocou medii- ste tu robili- virval-
teraz musite ukazat - aky ste geniovia-
neprajem vlade nic zle- lebo by som to pocitil na vlastnej kozi-
ale mam velke obavy-
sulik-mihal - uz raz dokazali-co dokazu za vydatnej matovicovej spoluucasti-
slusne slovensko s kollarom ? ten uz vzdal aj byty aj statneho tajomnika- len a len za dankove kreslo-
si sa zblaznil ?


