A prečo si myslíš, že to nebol ukrajinský BUK?
Byť rusofóbom je prospešné z hľadiska prežitia, lebo posledné výskumy ukázali, že rusofóbovia sú mimoriadne odolní voči rádioaktívnemu žiarenie (podobne, ako šváby).
Áno, akurát nejde o odvrátenie pozornosti, ale o ďalšiu eskaláciu napätia s perspektívnym cieľom vojnového konfliktu. Iné vieryhodné vysvetlenie neexistuje, aby som použil výrazy politikov. Väčšina amerických rakiet s jadrovými hlavicami bude zostrelená nad Ukrajinou, väšina ruských nad Českom, Rakúskom, Slovenskom a Maďarskom.
http://www.chemicke-listy.cz/docs/full/2011_…
A j o novičoku.
Kresťanský boh je koncipovaný tak, že existuje mimo priestor a čas.
Keď si dáte dohromady, že "Vždycky když mi nevzali telefon, tak o chvilku později volali znovu." a ďalší deň im volala a písala správy a nič? Každopádne Šátek nemá dobrú informáciu. Správne mal napísať "Od stredy večera im volala matka, a keď sa nedovolala do nedele večera, tak zalarmovala políciu."
Šátek píše: "Políciu zalarmovala Martinina mama, ktorá sa jej celý víkend nemohla dovolať. "
V jednom rozhovore Martinina matka uviedla, že sa dcére a jej snúbencovi nevedala dovolať od stredy včera - konkrétne v stredu o štvrť na deväť volala dcére, tá to nebrala, o niečo neskôr jej snúbencovi, ten to tiež nebral.
Za deset osm s ní ještě naposledy komunikovala Jankova sestra,“ popisuje Zlatica serveru Pluska.sk poslední okamžiky, kdy ještě její dcera s jistotou žila.
„Ve čtvrt na devět večer jsem jí volala já. Asi po deseti minutách znovu. Nebrala to. Ve tři čtvrtě na devět jsem volala Jankovi. Také to nebral. Vždycky když mi nevzali telefon, tak o chvilku později volali znovu. A tentokrát nic... Nechala jsem to být s tím, že třeba byli unavení a zavolám jim zítra. V průběhu dne jsem jim volala zase, psala jsem i zprávy. Nic. V tu chvíli už byli mrtví,“ říká zdrceně.
Nechápem, prečo sa obrátila na políciu až v nedeľu večer.
Ani BBC neuvádza počet demonštrantov, ale má tam aspoň zábery a videá, z ktorých vidno, že ich bolo veľmi veľa.
http://www.bbc.com/news/world-europe-43523 811
Španielska vláda mala už dávno odstúpiť.
Od príbuzných najvyššie postavených politikov sa očakáva, že budú zamestnaní výlučne ako pomocné sily, prípadne zametači, smetiari a podobne.
Kompromitujúce materiály najprv musia byť, aby sa mohli zhromažďovať. Zatiaľ sú iba vo virtuálnej realite, v ktorej žiješ, a sú tam porozhadzované po stoloch a kobercoch, aby sa ľahko zbierali.
Olafa Palmeho zabili na ulici pred 32 rokmi, pred svedkami, a páchateľ je stále neznámy.
Muzycek bol gangster, o tom niet pochýb.
Kedy začnú poslanci EP protestovať? Nejako mi to uniklo.
A nekričali "My sme mládež nová, mládež Sorosova"?
Pozri si, čo si napísal 17:06.
Co sa týka tej nobelovky, dosť ťažko sa experimentuje c čiernymi dierami. Rozhodne by si nemal diskutovať o veciach, o ktorých nevieš prakticky nič.
Jeho meno bolo Hawking.
Higgs (s ďalšími vedcami) predpovedali existenciu častice, ktorú dnes voláme Higgsov bozón, v roku 1964. Jej obaj bol oznámený v roku 2012.
Bolo by veľmi prekvapujúce, keby evolučný biológ dostal Nobelovu cenu za fyziku. Oveľa viace, ako prvá zlatá Ledeckej na olympiáde.
Obdivovať oľanácke prasce, to je niečo úplne iné.
V zásade to môže byť pravda, akurát tí snajperi majú na svedomí niekoľko desiatok ľudí. Naozaj povedal Čarnogurský také vysoké číslo? Nechce sa mi veriť. Býval serióznejší.
Odporúčame