Kvóty predsa boli zamietnuté.
https://m.youtube.com/watch?v=3wOTe3wn584
Ukraj ina chce súdiť režiséra dokumentu za špionáž a terorizmus.
"Laut stellvertretendem Leiter der Zentrale der ATO, Sergey Galushko, bin ich in der Ukraine mittlerweile der Spionage und des Terrorismus angeklagt. In den Fernseh- und Zeitungsinterviews fordert man meine Auslieferung durch Deutschland, damit man mich als Staatsfeind vor Gericht stellen kann." Mark Bartalmai, Journalist, 27.7.2015
http://www.jcted.cz/milos-hlavacek-varim-pro…
M iloš Hlaváček pracuje čtyřicet let v oboru gastronomie a v současné době vaří v německém Freyungu pro azylanty. Je s nimi v dennodenním kontaktu. O zkušenosti a postřehy ze svého pracovního pobytu se podělil.
Najväčším problémom utečencov je ich počet. Všetci tí, ktorí ich chcú prijať (ale nie k sebe, proste niekde inde), by si mali položiť otázku: Koľko? Jeden milión? Aj desať miliónov? Aj sto miliónov? A keď prestať, kedy a ako? Druhý problém sú infiltrovaní teroristi. Je svätá pravda, že nie všetci utečenci sú teroristi. Povedzme 1 promile? Nebude vadiť, keď sa za pár rokov niektorí odpália na miestach plných ľudí? Pred pár týždňami sa objavila v ČT správa, že podľa zistenia francúzskej tajnej služby si hlavní organizátori tejto migrácie platia ochranu IS.
To predávajú už dlhé roky, patrí to medzi evergreeny tejto skupiny výrobkov. Ak je bezmocná ŠOI, polícia by mala zaistiť predajcov za podvod.
Ženská obriezka v niektorých spoločenstvách sa udržiava z úcty k tradíciám. Čo na tom, že ju niekedy dávno zaviedol nejaký sadistický úchyl, ktorý mal potrebnú moc.
Ja som nikde v článku nečítal, že manželstvo treba zrušiť. Iba to, že by bolo dobré legislatívne podporiť a uľahčiť život viac než tretine spolužijúcich občanov, ktorí manželstvo neuzavreli a mnohí z nich ani v budúcnosti neuzatvoria.
Vo svete nebude mier, ak NATO vyšle svoje jednotky na ruskú hranicu. Vo svete nebude mier, keď sa nerešpektujú sľuby Schrödera Gorbačovovi o nerozširovaní sa NATO na východ Európy - a nerešpektovali sa mnoho razy.
Rovnaký obsah mal aj článok v Spiegli, diskusia podobná tejto.
Márne sa to snažíš dostať do povedomia ľudí, nepodarí sa ti to, pretože TO NIE JE PRAVDA.
Chcelo by to podložiť konkrétnymi číslami a nie vágnymi určeniami ako "veľká časť ".
Keby z Nemecka do zahraničia odchádzali nízkovzdelaní občania, tiež by si tam ťažko našli prácu.
Myslel zrejme kritiku zamestnanca ohľadne nedodržiavania ZP firmou.
Najhoršiu krízu spôsobila Američanmi kreovaná ukrajinská vláda po Američanmi podnietenom ozbrojenom prevrate s viac než stovkou mŕtvych v Kyjeve, pričom doteraz nie je vyštetrené, ktor streľbu začal.
Američania to neberú ako výcvik. Američania to berú ako propagandu, prezentáciu svojej moci.
Ako by mali Maďari riešiť tento problém bez posilnenia svojej hranice plotom? Mali by akceptovať koľko migrantov? Tých 115 tisíc, ktorí prišli tento rok, alebo trebárs milión alebo aj 10 miliónov?
Majiteľ predsa dokáže skontrolovať zamestnanca - pošle niekoho nakúpiť a zistí , či bločky sa vydávajú .
Prečo verejnosť nedostala informácie vopred? Veď aj tak to vidia.
Navrhujem najprv nejaké veľké zhromaždenie v sále kultúrneho domu, kam by sa všetci tak-tak natesnali. Povinne by museli mať účastníci oblečené silne znečistené a smradľavé šaty, aby sa venovali obsahu zhromaždenia a nie iba jeho forme.
Akurát sa musí trvať na tom, aby v pracovnej dobe lekár prijímal pacientov a konzultácie poskytoval mimo pracovnej doby. Pracovnú dobu by mal mať odsúhlasenú krajom.
Odporúčame