Je to odraz biedy našich politikov.Pritom zabúdame kto nám tieto boľačky v našom živote ktoré chceme rýchlo riešiť zapríčinil.Kto podpísal zmluvu o ochrane investícii.Kto nasadil pásovnice do nemocníc ,tkzv.Zajacove deti.Súkromné zdravotné poisťovne atd.Kto ich pokryl zmluvami skoro neprestrielne,že mnoho kráť ťahá štát pri ich rušení za kratší koniec.K to podpísal vazalskú Vatikánsku zmluvu.Teraz tí politici ktorí boli pri tom a majú za ušami stoja ako tribúni ľudu alebo organizujú z pozadia demonštrácie na urýchlené riešenie pretrvávajúcich nedostatkov.


