Nummi-Demokratické štáty podľa teba sú ktoré ak Brusel tak si na omyle.Veď EU ako vazal USA si sama sankciami podpílila konár pod vývozcami potravín,zeleniny ovocia a ostatných komodít a porobené štáty ich trpia.No a Rusi ako prví sankcie nedali ,len sa bránia a preto Ruský ľud Putina berie ako záchrancu.


