Tie myšlienky v blogu lietajú. Tak ma napadlo, či to nepíše pán Hlina,ale ten sa zmôže len na nejakú výtržnosť v tanku či s kopou hnoja alebo vykrikovaním pred domu Pašku.Tak tento pisateľ musí byť ešte horší prípad . Určite vie pri odvolaní vlády ktorej sa dožaduje kto by zasadol na prestol vlády ,veď sme vládnutie tých rozvadených pravicových ľudomilov nedávno zažili a tí mali našťastie i občianky.


