Nikdy som nechcel veriť ,že napriek tomu ,že prechádzajú školením v Ríme,že sa to aj naozaj koná.Veď veriť tomu ,že to má účinok to je ako keby v tomto storočí sme verili na čarodejnice.Ď .za video ,ale tú pesničku čo si mi niekedy poslal na odľahčenie som ľahšie" strávil."


