Debata sa skrúca k tomu ktorá časť parlamentu trpela väčšie rozkrádanie v zdravotníctve.Či tá časť teraz opozície alebo terajšej vlády.I keď to humorne znie keď Uhliarik a Kaník kritizuje rozkrádanie financii zdravotníctva najmä keď sa dialo i za nich.Naviac k úniku peňazí pomohli vytvorením viacej súkromných poisťovní,kde nám uchádza veľa peňazí zo zdravotníctva.Zamyslieť by sme sa mali nad systémom nominantov do správnych rád napr.Zmajkovičová a spevák,čiže nejde sa tam len pre odmeny tie väčšinou nepotrebujú ,ale sú tam v pozícii agentov, osôb stojacich za nimi./biele kone/Najmä prečo takéto drahé prístroje ,nekupuje MZ a to priamo od výrobcu .To by sme aspoň vedeli kto je za drahým dovozom i sústredením viacej objednávok možná zľava .


