kaltúsik,konečne máš "pravdu" dokázali to podporou USA keď bombardovali Belehrad.To je pomoc na spôsob ,najprv vykradnúť, vybrakovať potom pomoc záchovnými dávkami.Pichliačik nože nám povedz kedy naposledy Rusi humanitne bombardovali Srbov.Tak o čom to točíš,nevieš nič iné napísať len čo máš v manuále?


