Len hlupák môže rozmýšľať a špekulovať o tom ktorý by z týchto dvoch zoskupení prehral.Pri terajšom možností ZHN by prehrali občania oboch zoskupení lebo nejaká raketa s atomovou náplňou by sa cez protiraketovú obranu predrala.Čiže provokatéri z NATO budete sa musieť uspokojiť platením ďalej farebných revolúcii,medzvládiek a spoliehať sa na to že sa Ruská federácia rozpadne.No a i musíme len dúfať aby sme miesto Radmusena za vel.NATO nedostali ešte väčšieho štváča.My sme si za hlavného veliteľa totiž už väčšieho paradoxne v rozpore voči zdravému rozumu už zvolili.


