Peterko nemohli byť horší,lebo by asi neboli kňazi a predstavitelian RKC . A od Kńaza sa taká činnosť vyznamenávať vrahov -gardistov a Nemcov akosi nečaká.Ozaj tí následníci podporovateľov gardistov,Slovenskí biskupi ako to ,že sa netisli do prvých radov pri oslavách ako je v našom farárskom štáte zvykom,,žeby sa im pohlo svedomie?


