Na čom sa smeješ? Na svojej nevzdelanosti? :-)))))
Na čom sa smeješ? Na svojej nevzdelanosti? :-)))))
Nakoniec celá EÚ bude s totalitou pod taktovkou Nemecka s centrálou v Bruseli ...
Ešte nie je kyjevská armáda na Urale? :-))))
Ukrajinska armada bude hnat Rusov za Ural.
gejza_m
19900490
11:23
30.04.2023
Treba sa spýtať kyjevského ducha :-)))))
Dmytro Kľačkivskij bol iniciátor masakrov Poliakov na Volyni. Jeho rozkaz adresovaný veliteľom: Mali by sme podniknúť veľkú akciu likvidácie poľského živlu. Keď sa nemecké armády stiahnu, mali by sme využiť túto vhodnú chvíľu na likvidáciu celej mužskej populácie vo veku od 16 do 60 rokov. Tento boj nemôžeme prehrať a je potrebné za každú cenu oslabiť poľské sily. Dediny a osady ležiace pri rozsiahlych lesoch by mali zmiznúť z povrchu zemského... A tento ľudomil má na Ukrajine pomník ...
Na Červenom námestí lopatou odhŕňať sneh. :-)))))
To budú piecky bez dymu :-))))
Duda chce aby Poliaci zomierali za slávu Banderu? ... :-))))
Nadpis zasa preraza propagandisticke dno...:-))))
Kyjevska propaganda je schopna vycitat Rusom ze si dovolili vyplacat dochodcom na obsadenom uzemi dochodky.Lebo Kyjev sa na nich vykaslal.Fakt je to z ruskej strany krute ze?:-)))))
A? Čo ja s tým mám?:-))))
Dodržali dodávku sľubovaných milióna nábojov, či nie? :-))))
Zdroj ukrajinská Pravda? :-)))))
Už raz mali dodať a nedodali. Sľuby sa sľubujú A_2 sa raduje :-))))
Szabolcs Panyi. sorosovská evečka :-))))
Preto im vyrobia do nich dlhšie rúčky :-))))
Čušia teraz ako vši :-))))
Minule keď v okolí Moskvy boli pre výpadok odrezané domácnosti tak sa tu úderníci Made in USA bliakali o zaostalom Rusku a tu hľa "výkvet ekonomiky" kľakol ešte viac :-))))
Čo mal mať tvoj dúhový? :-))))
Odporúčame