Netrep a zatancuj si ... https://www.youtube.com/watch?v=eFjjO_lhf9c
Netrep a zatancuj si ... https://www.youtube.com/watch?v=eFjjO_lhf9c
Prečo trepeš? Maj úctu k tomu zabitému... Pán šiel krokom po osvetlenom prechode pre chodcov a Lipšic ako slepáň ho nabral v rýchlosti a chodec letel v lufte niekoľko metrov ako handra...Len aby si aj ty nenarazil na prechode pre chodcov na rovnakého Lipšica ...
Ten semafor by si nerozdupal ako tú Dunčovu búdu :-)))))
Hrubala pil v krčme u Hlinu tak je to v poriadku :-)))))
Aj ty si hotový Che. Keď si zdemoloval opitý cestou domov susedovmu Dunčovi búdu :-)))))
Daj ešte nejakú skazku o vydarenej kyjevskej letnej ofenzíve :-)))))
čo máš lámku? Keď sa ti paprče trasú? :-))))
Asi sa podlomili kyjevskej armáde kolená keď Rusov nezahnala za Ural :-))))
Ukrajinska armada bude hnat Rusov za Ural.
gejza_m
19900490
11:23
30.04.2023
Nejako nemajú chuť kyjevskí vojaci do útokov ...
V Spojených štátoch sa začalo vyšetrovanie po tom, čo sa pri pamätníku venovanom obetiam holokaustu vo Philadelphii našiel hákový kríž, informuje NBC .
"Podozrivý je neznámy muž v čiernej maske a tmavej bunde (možno hnedej) s pruhom na hrudi a rukách," uviedla polícia.
Kyjevská Secherezáda hlási : Zlý deň pre Rusov. Kyjev hlási zostrelenie dvoch veliteľských lietadiel. :-)))))
Hm už mali byť Ukrajinci pri Moskve podľa gejzu. Čo sa stalo? :-))))
Rusi nemaju uz rakety. Bojuju lopatkami.
gejza_m
11900490
13:23
03.03.2023
Aj Sýrčania chcú aby USA neostreľovali ich krajinu ...
Nechaj ich radovať aspoň trošku :-))))
Ale probanderovskí trollovia skáču radosťou za tých 10 dní akoby dobyli Moskvu :-))))
Ostreľovali, bombardovali ich roky Saudi aj s nimi bojovali v pozemnom boji americkými zbraňami a dosiahli mačkyn prd... Rovnako dopadnú aj títo z USA ... :-)))))
Odporúčame