Takze teraz uz kyjevska armada vyhrava?:-)))))
Takze teraz uz kyjevska armada vyhrava?:-)))))
Daj si kakavko a hajde buvinkat :-))))
Jano si v tranze :-)))))
Ukrajina je uz odpisana zapadom.Teraz co prebieha je len politicky cirkus aby to nevyzeralo tak drasticky ..
Takze ochranca Hedvigy Maliny ma problem :-))))
Neboj sa Izrael si poradi s Hamasom ako Rusi s ukrajinskymi Banderovcami ved je tu velke mnozstvo obyvatelov ktore ma v sebe rusku naturu a len tak sa nevzdavaju :-))))
Preto ostreluju Banderovc ruskyi Belgorod lebo je ukrajinsky ktori Rusi okupuju ?:-)))))
Danko je zena alebo ty si Mongol?Pisem v zenskom rode cize o pani z kozieho palaca :-))))
Brzda pre Slovensko to bola a este par mesiacov aj bude....
Kindzal...
Ako ukrajinsky general ked mu padol na hlavu v bunkri rusky Kindzak :-))))
Nebluzni uz :-))))
Este budes Hamasakom koberceky v Nemecku cistit ked ich Izrael vyprasi z Gazi :-))))
Nieje nic lepsie ako tvoja vlastna skusenost. Tebe karton s ktorym si sa prikryval na noc uz isto odplaval :-))))
To sa chceli pochvalit ze az styri dokazali vzlietnut :-))))
Ten musel mat z dejepisu velmi zlu znamku :-))))
To akoze sa ma stat tvoja opakovana loz pravdou?:-))))
Teraz strycko Sam bojuje za svoje zaujmy do posledneho Ukrajinca ked skonci budu pokracovat Poliaci do posledneho ..
Pani z kozieho bude plnit domace ulohy od svojho donora strycka Sama az do svojho konca...
Odporúčame