Podla ukrajinskej rozviedky s ruzovymi okuliarmi :-)))))
Podla ukrajinskej rozviedky s ruzovymi okuliarmi :-)))))
To bude jedno z kritérií na vstup do EÚ, ktoré im určila súdružka Laynová :-)))))
Vráť sa do súčasnosti a nemotaj sem, čo bolo v minulosti niekde na Pyjave :-)))))
To nemôžu byť ukrajinskí vojaci veď tí sú podľa kyjevskej propagandy nesmrteľní a zomierajú iba Rusi ...
Vyzerá to ako mediálny povel na dorazenie Zelenského keď je to aj na SME tisku :-)))))
Súhlasím je ten článok povzbudením a svetlom ;-)
Tak som sa dozvedel, že vieš čítať. Ešte tomu písanému textu sa nauč rozumieť ak ti to tvoja kapacita v hlave dovolí :-)))))
A teraz daj tú o Snehulienke :-)))))
Ešte včera písali ódy na kyjevské úspechy dnes vytriezvenie ... :-))))
Čo z tých dodaných jednotiek zostalo? Iba torzo ...:-)))
Je úplne jasné, že Rusko už na Ukrajine zvíťazilo a fakty už nemožno ignorovať.Povedal bývalý britský diplomat Alistair Crooke v rozhovore pre YouTube-kanál „Judging Freedom“.Snáď len v USA veria, že sa situácia dramaticky zmení. V tejto chvíli treba priznať porážku a „pohnúť sa ďalej,“ dodal bývalý diplomat.
Ten bude klamať a tvrdiť, že zato môže Fico a mončičak Šimako mu bude robiť komparz :-)))))
A títo z Olajna najviac kričia o mafii a korupcii. Zlodej kričí chyťte zlodeja :-)))))
Tento článok je iba jedna unavená lastovička, čo ale ešte leto nerobí ;-)))
Teraz tí istí, čo bučali buď držia bobríka mlčania alebo tliachajú nezmysly na odpútanie pozornosti od merita :-))))
Zasa motáš ako motovidlo keď nevieš kudy-kam s ukrajinskou tupou propagandou :-)))))
Jeho to nebaví ale iný byť nemôže :-)))))
Obyvatelia Ukrajiny prístup k jedinému zdroju televízneho spravodajstva... A z toho spravodajstva tú ich "objektívnosť" preberajú aj slovenské média ako aj Pravda...
A ešte sa urážajú, keď im ten výraz oprávnene kydnú priamo do tváre ...
Preto je Ukrajina sám najlepší kandidát do EÚ ... :-)))))
Odporúčame