A? Čosi tým chcel básnik Jožinko povedať ? Že Kuruc môže tú funkciu robiť ako bezúhonný. A Lipšic ako odsúdený by nemal? S tým úplne súhlasím :-))))
A? Čosi tým chcel básnik Jožinko povedať ? Že Kuruc môže tú funkciu robiť ako bezúhonný. A Lipšic ako odsúdený by nemal? S tým úplne súhlasím :-))))
Pritom Kuruc je stále bezúhonná osoba... Za čias ŠTB stačilo iba konfidentom ŠTB obviniť a šup s obvineným do basy... Tieto praktiky začal praktizovať cez kajúcnikov aj gambatý ...Fakt "demokratické" ...:-)))
Veď si zober pár Hamasakov do garzónky a budeš poznať ich náturu. :-))))
Ja by som bol zvedavý, čo na ten tvoj príspevok povie Baťa Jano :-)))))
Kuruc nebol odsúdený tak ak sa nemýlim. Tak by sa na neho malo pozerať ako na bezúhonnú osobu. Podľa slovenského práva uvedenú funkciu môže robiť. Opravte ma ak sa mýlim. :-))))
Bezúhonným je ten, kto nebol právoplatne odsúdený...Kedy Kuruca odsúdili? :-))))
V Izraeli by si taký ani neškrtol v EÚ je Slovensko tiež negatívnou výnimkou na úrovni Burkina Faso :-)))))
V ktorej inej krajine EÚ robí alebo robil odsúdený prokurátora? Ani by si neškrtol....Iba Slovakistane za vlády Matoviča, Hegera a Odora....
Takže Lipšic bol kým dosadený za špeciálneho prokurátora? SMERom? :-))))
Odsúdený Lipšic je zárukou demokracie že ? :-)))))
Lipšic je odsúdený tak prečo robí špeciálneho prokurátora? ...Lebo SMER? :-))))
Andruškó je od kedy Smerák :-))))
Tvojich Hamasákom padlo niekoľko. A tých, čo zdtrhnu do EÚ si môžeš ubytovať u seba v garzonke :-)))))
Stačí veď povedali ukrajinskí vojaci a tí neklamú nie? :-)))))
Valné zhromaždenie OSN prijalo ruskú rezolúciu o boji proti neonacizmu a glorifikácii nacizmu. Izrael je za, ale Ukrajina a Spojené štáty sú proti...
Ešte sú v RTVS ich ľudia ...
Odporúčame