Kyjevska Secherezada:-)))
Minimalne :-))))
Mozno su uz vo Vladivostoku :-))))
Na kk tiny si tu ty :-))))
Tam uz ukrajinsky vojak dokracal...
To ze si dnes napisal sprostosti neurekom nema nic spolocne s dobrou pamatou ..:-)))
pohrobkov...
Litva a Prankevicus ma skusenosti s vojnou...Alebo skor s podporou pohrobkou Banderu na Ukrajine....
Ty si TOP sprostost na teba nemam i ak by som sa neviem ako snazil :-))))
Vydrzia az do svojej kapitulacie ci s municiou alebo bez nej :-)))
Nemrnci uz tolko :-))))2
Nefnukaj :-))))
Chod zalovat .. :-)))
Trafeny budzoganom :-))))
Nefnukaj ...:-)))
To je exot v duchu Bata Jano :-))))
Politicke Dankove povinne tanecky.Nakoniec aj tak bude ako Fico povie:-))))
Hlupakom ako on to nevysvetlis....
Ukrajina bez pomoci Spojených štátov a NATO vydrží niekoľko mesiacov a v najhoršom prípade môže do leta utrpieť porážku alebo výrazne ustúpiť. Informovala o tom v piatok 14. decembra CNN s odvolaním sa na vysokopostaveného amerického vojenského dôstojníka...
Odporúčame