:-)))
Nevies preco neodsudili invaziu USA do Iraku a Syrie?....
Hlavne podoja Izrael o 200 miliard dolarov z rezerv za zbrane a chystaju vymenu Bibiho za lepsie ovladatelneho nejakeho izraelskeho Simecku ...
A ako striha usami :-))))
Kde na tie sprostosti chodíš? Isto k udernikovi :-)))))
Kto je to Heger? Nejaká politická mŕtvola? :-)))))
Ani Biden nejedná o dodávkach ropy z Venezuely do USA s Guaidóm, ktorého uznali USA ako prezidenta ale jedná s neuznaným Madurom :-))))))
Ďalší skleníkový efekt ako hrom. Spaľovacie motory v celej EÚ sú proti tomu ako myší prd...
Obohatena Europa v praxi...
Lipsic je podla teba svaty muz ze?:-)))
Bibi ma ochrani.Len sa tolko nestrachuj :-)))
Taras ako odpisany Zelensky :-))))
Boja sa aby im Rus" nenacechral "ofinu :-))))
Mier s tebou!:-)
Zrusia ho ako spatne napisanu ziadost :-))))
Spytaj sa radsej ako sa maju tvoji Hamasaci v tuneloch v Gaze...:-))))
Neboj nejakych Hamasakov alebo dzihadistov tam uz mate v tej vasej moslimskej EU.Cirkus tam uz robia spytaj sa napr. vo Svedsku. :-)))
Nieco napisem o Haife a trpaci to date vymazat.Este sa cudujem ze ste ma nedali bezdovodne zabanovat.Hebrejcina vam nackom nevonia :-))))
pominuli ...
Vedia ze zlate casy pre nich pomynuli :-)))
Odporúčame