Dole som odpovedal.
Dole som odpovedal.
Ústupky čakajú len Ukrajincov. Rusi sú víťazi.
Je to tak...
V Haife je pokoj. V 2006 to bolo iné keď ju ostreľoval Hizballáh ...
Taliansky denník Fatto Quotidiano poznamenal, že Európska komisia priznala zlyhanie protiruských sankcií. Podľa EK ruská ekonomika do konca roku 2023 porástla silnejšie, ako mnohí experti očakávali, napriek tomu, že pôvodne mala podľa ich názoru skolabovať...
Je potrebné poznamenať, že správanie hláv oboch štátov môže naznačovať skutočný stav vecí na bojisku a ruský vodca má všetky dôvody správať sa sebaisto. Podľa novinárov je Putinova dôvera daná tak úspechmi ruskej armády v prvej línii, ako aj priaznivou ekonomickou situáciou.
Asi tak :-)))))
Nemecká publikácia Die Zeit poznamenala, že prezidenti Ruska a Ukrajiny sa počas konfliktu správajú úplne inak.
„Na jednej strane je tu podráždený Vladimír Zelenskij , ktorého problémy sa len hromadia. Na druhej strane, Vladimir Putin je sebavedomý , najmä to bolo vidieť počas jeho prejavu na summite G20,“ zdôrazňujú autori článku...
Zasa si sa nechal napáliť trollom Jožinkom nickmanom :-)))
Nedostatek dělostřelecké munice a raket se bojující Ukrajina snaží do jisté míry nahrazovat drony a z nich shazovanými bombami. Bezpilotní letouny jsou zároveň už nepostradatelnýma očima vojáků. I proto ukrajinská vláda podporuje vývoj a výrobu tisíců nových dronů. Ty ale čím dál víc narážejí na překážku v podobě ruských systémů elektronického boje, tedy rušiček a vysílaček, který buď dokážou dron sestřelit, nebo nad ním převezmou kontrolu...napísali Hospodářské noviny
Ruská armáda nasadila nový kamikadze UAV do vojenských operácií v rôznych regiónoch Ukrajiny. Podľa vývojára dronu sa Privet-82 UAV začali používať v smere Cherson, Ugledar a Bakhmut.
Vidíš ja nepoužíva ani také "slušné výrazy" ako ty a bol som zabanovaný. V súčasnosti mám všetky odblokované ale neskrývam ako to robíš ty pri svojich nickoch, že som tá istá osoba :-)))
To by som musel byť tebou :-))))
Tam kde je žralok foto aby ste sa nepomýlili keď ste mi ich v minulosti dali zabanovať aj na celé roky.:-)))
Ty si slepý? Informoval o tom americký magazín Forbes. Ja som to iba skopíroval ty trdlo. Kritizuj ich :-)))))
AntiAnti
11997194 dnes
16:55Reagovať | Toto je Váš príspevok.
Je tam toho jedna capovina od Forbes. :-)))) Ale ty si sám tvorcom capovín. Čo príspevok to capovina :-)))))
A ty si myslíš, že všetci homosexuáli sa s tým cirkusom LGBT+ stotožňujú?
Informoval o tom americký magazín Forbes. Ktorému slovu z vety t nerozumieš? :-)))))
Informoval o tom americký magazín Forbes. Ja som to iba skopíroval ty trdlo. Kritizuj ich :-)))))
Odporúčame