Asi tak...
Ja si beriem pukance a pockam si na konecne vysledky aby som nedotuskoval :-)))
Gejša zasa si vymyslas ako maly Jardo ?:-))))
Avdejevka bude Rusmi oslobodena ako bol i Bachmut.Ukrajinska armada je v agonii iba fanaticki proukrajinski troiiovia to nechcu vidiet :-)))))
Ukrajina vyhra lebo do boja idu uz 65 rocni chapi a dostojnicke hodnost az 70 rocni ...Ti budu hnat Rusa pokial im nohy a klby budu stacit alebo ich nesekne v krizoch :-))))
Ale to su ich ludia tak preto ...:-))))
Ty si pomyleny ako pani z kozieho :-)))
Ty si zúfalec ako moncicak Mišo z PS :-)))))
Odsudenec za zabitie Lipsic im nevadi ako specialny prokurator ale tito im vadia pricom nikdy neboli odsudeni....
Z Fica ste pokakani az za usami aj so svojim moncicakom :-))))
Moje Rusko? Kde si na to prisiel?Pri vesteni zo svojich guliek?:-))))
Zdochla mu koza tak nema co predat a zaco kupit listok na vlak :-))))
Myslis si ze korkovy stupel pomoze zahranit Zelenskeho potapajucu lod deravu ako reseto?:-))))
Proukrajinsks propaganda uz nevie co by po neuspechoch kyjevskeh armady na bojisku napisala:-))))
Plni si ulohu od svojho donora...
Mozno bola zabita ale nic nieje potvrdene.
Blbych chytri potrebuju je to dobre pre biznis :-))))
V osadach je vajdom Mesuge Igor :-)))))
Ked su blbi takmer vsetci musis byt aj ty?:-)))). Ja nie som zaockovany ani nikto z mojej rodiny ...
Odporúčame