Hoax ...
Hoax ...
Čo už Ukrajinu zaradili k Rusku? Veď majú zbrane z USA a ich spojencov, ktoré im dodali ukrajinskí šmelinári... :-))))
Ty si ufňukaný PS- sák nie ja :-)))))
Len si pofňukaj na mončičákových pleciach. Možno ti dá pocumľať aj palček :-))))
Ty nevieš ani čí si a kto si :-)))))
Nikto ho nemá rád :-)))))
Len sa vyzúr. Len pozor aby ťa nekleplo :-))))
Len si poplačkaj :-)))))
On nie je Maďar ale PS- ák ...
Zasa fňukáš? Choď si poplakať do kolektívu spolu s mončičákmi Mišom do PS :-)))))
Presne tak...
Stal sa z neho Mončičák. :-)))))
Ten Fico ide ako dobre premazaný stroj. :-)))))
To ze klamlive ciele nepomohli ani nemeckym Leopardom a potom horeli ako vatry pri oslavach SNP ...
Ofenziva kyjevskej armady v troskach tak pisu zufale propagandisticke dristy.
Ten klamal neustale ...
Odporúčame