Nepanikar aj tak ta Simecka nezachrani ani jeho duhove trenky :-))))
Nepanikar aj tak ta Simecka nezachrani ani jeho duhove trenky :-))))
Elvis ?:-)))
Ty mas problem s citanim?:-))))
Hlavne ti co dali hlas Matovicovi ako ty :-))))
Presporku boli hlavne Nemci Madari a zidia potom co sa tam za komancov nastahovalo ma od skutocnych Presporakov velmi daleko :-))))
Taky si aj ty so slamou v gumakoch :-))))
To je rovnaky kamos ako ty :-)))) Ja z debaty poznam osobe iba jedneho uz 17 rokov.
Neber drogu!...:-)))
Ved si fnukal nad niecim co ti bezprostredne neohrozuje zivot.... To je rozdiel medzi nami.Pokial nejde o zivot je to pre nepodstatne ...
Jozinko už by si mal hajať nespavost ti ide na karbid :-))))
Ty vsetkemu uveris :-))))
A co? Kazdy ma pravo na slobodny nazor. Zelensky je zid a tlieskal nacistovi.Ja mam tiez zidovskych predkov ale v zivote by som takej svini netlieskal lebo mam uctu k svojim predkom...Moja matka prezila iba zazrakom ...
Si velmi sebakriticky :-))))
Šimečka s Droppom? :-))))))
Ste tam pôvodom samí vandráci z východu, ktorým slama trčala z gumeníc keď ste tam privandrovali. A teraz sa hráte na Bratislavčanov. :-)))))
Mik azok a hejszlovákok? :-))))
Nechceš ísť pomáhať Palestínčanom do Gazy? :-)))))
Tú kto si zoberie pod patronát bude mať na nohe ako železnú guľu ...:-))))
Je len otázkou času keď skončí s podporou kyjevského režimu aj strýčko Sam...
Odporúčame