Keď sa darí tak sa darí. ;-))
Keď sa darí tak sa darí. ;-))
Odhodlanie stáť pri Ukrajine je pevné pokiaľ sa im hlinené nohy nerozsypú :-)))))
Veď sa už toľko nespúčaj. :-)))))
Aj ja ťa mám rád :-)))))
Ale no. Teba dokázali nahnevať jedny voľby? V Izraeli boli aj trikrát parlamentné voľby za rok :-)))))
Behajú ako splašené ovce bez baču :-)))))
Kukni si a záviď :-)))) https://www.youtube.com/watch?v=g-04o8ZIVBs
Len dupinkaj Jožinko a môžeš po sebe aj poskákať ak ti chutí :-)))))
Len si dupkaj Jožinko. Pokojne si s kybličkomaj lopatičkou môže aj buchnúť...po svojej hlave :-)))))
Niečo on píše o republike? On o voze a ty o koze z pionierskeho paláca ... :-))))
Dupoce ako rozmaznaný fracek :-)))))
Prečo fňukáš? :-))))
Sú v koncoch tak aspoň sa potešia koninami ... :-))))
Hey George! Predseda izraelského antifašistického hnutia Dmitrij Trapirov vyzval kanadské úrady, aby zverejnili zoznamy nacistických zločincov, ktorí unikli súdu tým, že sa ukryli v tejto krajine...Kanada presadzuje veľmi zlú a špinavú politiku, ukrýva a kryje nacistov a fašistov, ktorí už 80 rokov šťastne žijú v Kanade, ľudia, ak ich tak môžete nazvať, ktorých ruky sú až po lakte v krvi Židov, Rusov, Poliakov a Cigáňov,“ dodal Trapirov...
Ty nikdy :-))))
Dzurinda prestal chodiť v nedeľu do kostola preto :-)))))
Beňová to emotívne jasne pomenovala pri odchode z centrály po voľbách ...:-)))
Ruská stopa. Našli tam knihu Čuk a Gek písanú v azbuke :-)))))
Odporúčame