:-))))
V Charkovskej oblasti ako postupujú? :-))))
Že sú smiešni ako ten ich šašo Zelenský :-)))))
Krupa je len pajac ktory je uviazany na spagatikoch...
Kde lietaju tie tvoje raketoplany?Posledny bol vyradeny do zbernych surovin v roku 2011...:-))))
Hlavne ze ukrajinsky banderovsky znak ma aj slovenska policia za fasisticky :-))))
Ja?Ty sa tu spucas pod viacerymi nickmi :-))))
Sni aj dalej :-))))
To je ale propagandistickych proukrajinskych kecov ani u kozicky bobkov...To bolo kriku aj u Leopardov a Javelinov Himarsov a nic to s Rusmi neurobilo iba vynasli sposoby ako sa proti tymto "zazracnym" zbraniam velmi ucelne branit. :-)))
Neboli to Moskali a ty s tym nic neurobis...
Ako Benito Mussolini :-))))
Takto sa to robi.Bud vagabund kradni ako on potom udaj na politicku objednavku koho potrebuju a mas vystarane ...:-))))
Uz nemusi hlupy je dost :-))))
Super ak do nich zozenu tolkych kyjevskych duchov co zostrelia stovky ruskych lietadiel bez tankovania a doplnenia municie tak hadam ovladnu aj vzdusny priestor Ukrajiny :-)))))
Pravda nebudte smiesni ..:-))))
Odporúčame