Pardon zabudol som ešte dodať, že tam boli aj dve pivnice :-)))))
Pardon zabudol som ešte dodať, že tam boli aj dve pivnice :-)))))
On zo seba nerobí ... :-))))
Veď tam boli už minulý týždeň a teraz postúpili o štyri domy v pred :-)))))
Buchol si sa s kladivom po hlave? Keď jaajkaš? :-))))
Vôbec si nič nepochopil ty "také"... :-)))) To akoby si napísal kedy odídu Maďari zo Slovenska alebo Slováci z Čiech :-))))
USA samozvaný svetový "policajt" dodáva zakázanú muníciu do zóny konfliktu....
Rozsudok znel za velezradu? Alebo iba trepeš? Informuj ma :-))))
A čím zradil? Vieš ako znel rozsudok keď tak mrkoceš? Informuj ma lebo ja neviem... :-))))
Ty musíš byť do Šaňa Sorosa zaľúbený :-))))
Tebe kto cinkal na tú tvoju keď si stratil všetok rozum?:-))))
Tebe skôr vyhubili šedé bunky ... :-))))
Zato Ukrajinci sú proti ruským minometom imúnny že? ... :-))))
Rusi sú tam stáročia a budú i naďalej ty s tým nič neurobíš ... :-))))
Ako tu môže niekto ospevovať používanie zakázanej munície? Spievali by sta tak aj ak by to robili aj Rusi? Asi nie :-))))
ČTK ale taktne mlčí :-)))))
Nemrnči a šľahni si svoju dennú dávku :-))))
Ty si sa prebudil isto z opice :-))))
USA svojich spojencov okašľalo... Nič nové ...
To sú zasa koniny prevzaté z ČTK :-)))))
Čo si nervózny? Máš malé promile alkoholu v krvi? :-)))))
Odporúčame