baťova žena je na kytice . najradšej má tie z hrobov obetí jej liknavosti
baťova žena je na kytice . najradšej má tie z hrobov obetí jej liknavosti
a teraz má lengvarský po vtákoch. komu zostal čierny peter?
blbí článok od blbého autora. Za to že je Matišák poslušný mopslíček , neznamená že takým musí byť suverénna a sebestačný národ
kiska ml vie ako to celé bolo
https://www.cas.sk/clanok/302004/vybuchy-v-m…
kde je teraz ten zmrd kiska ml? Pre koho robí? určite podporuje svetový terorizmus ako vždy
aj baťová hovorí že astra zeneka, jj, a iné západné svinstvá nespôsobujú zrazeniny a iné vedl.účinky
tu slobodu potrebuje ameritza aby ich následne okupovala
ja žiadam slobodu pre utláčané indiánske kmene a za navrátenie ich území, ktoré im ganstry ukradli
a pfilcer, moderna , astra zeneka, JJ fungujú?
čo teraz budú fajčiť študenti odchovaní Trubanom a Kiskom?
zasielka bola z Libanonu
Čo teraz povedia Babiš s Hamáčkom Rusku?
Čo teraz povedia Babiš s Hamáčkom Rusku?
odpovedáš od veci. ja sa pýtam ku klinickej štúdie Prevcoveast
pošli Bqaťovej žene kyticu, potom ti odpovie. Ona je na kytice
chlape, si si potreboval kopnúť? čo si to za haezla?
ešte stále je Baťova žena riaditeľkou ŠUKLu??
Odporúčame