nA KAžDú SWINJU
blížia sa dni oslobodenia. protiruská propaganda pracuje na plné obrátky
namiesto vdaky vyhostenie
Na znak solidarity s FR nosím tričko s ruskou orlicou na hrudi
falošného spojenca čecha
Blbí Slováci uverili hoaxu českých bratov
ako by povedali Bratia česi: Blbí Slováci
Falošná je láska Slovenskej vlády a prezidentky k bratom čechom.
Obvinenia proti pracovníkom Veľvyslanectva Ruskej federácie v Slovenskej republike z akejkoľvek nezákonnej činnosti, tým väčšmi z činnosti zameranej proti Slovenskej republike sú absolútne neopodstatnené. Rozhodnutie slovenskej vlády sa dá ťažko pokladať za niečo iné ako za krok, ktorý je v rozpore s historicky dobrými vzťahmi medzi národmi našich krajín. Ruská strana si vyhradzuje právo primerane reagovať na postup slovenských vládnych orgánov, o ktorom budú v krátkom čase informované.
Vyhlásenie Veľvyslanectva Ruskej federácie v Slovenskej republike❗️
vy ste v nouzi? My sme tiež v núdzovom stave
Ospravedlňujem sa RUSKU
za našu debilnú vládu a prezidentku
a vyhlasujem, že s touto bandou idiotov nemám ako občan Slovenska nič spoločné !!!
Slovensko by malo mať punc NON GRATA
Falošní Slováci si cez Čechov splnili úlohu zadanú odrôtenou ambasádou.
Falošní Slováci sa len tvária ako sú solidární k Čechom. Vôbec to nie je pravda. len si vypočujte ten zlátaný prejav Hegera
Rusi veľmi presne pomenovali tú našu falošnú solidaritu s Čechmi. Slovákom nejde ani tak o Čechov ako to že si Slováci môžu kopnúť do RF . Hlupáci si neuvedomujú, že RF tento kopanec nebolí. Kopanec sa vráti Slovákom ako bumerang a bude ich to veeeeeeeeeeeeeľmi bolieť
vidíte ako korona ustupuje keď sú médiá zaneprázdnené štvaním proti Rusku
Slovensko bude samostatne, sebavedome až vtedy keď sa odlepí od ameritzi
Heger prečítal reč, ktorú mu niekto napísal. Tých ostatných som nepočúvala. Ani HEGERA SOM NEPOčúVALA. lEBO TO SA POčúVAť NEDALO
a nech mi nikto nehovorí, že to nie je riadené ameritzou
tí naši politici to sú neskutoční somári
Odporúčame