keď Fico nosil respirátor ste mu ho závideli. A teraz vám vadí že ho nenosí? Ty si ho nosil keď nebol nariadený*? Koaliční poslanci chodia nakazení do parlamentu častokrát bez masky. Igelit im treba navliecť na hlavy v tom nenakazia nikoho
keď Fico nosil respirátor ste mu ho závideli. A teraz vám vadí že ho nenosí? Ty si ho nosil keď nebol nariadený*? Koaliční poslanci chodia nakazení do parlamentu častokrát bez masky. Igelit im treba navliecť na hlavy v tom nenakazia nikoho
to si píš, že Fico by to riadil rozumne a múdro, bez chaosu, klamstiev a hlavne účinne
proti ficovemu rúšku máte pripomienky od začiatku vypuknutia nákazy. o čo vám ide? Len o sprostú šikanu na ktorej ste vyrastali od malička.
15 hpdín riešili situáciu a nakoniec dospeli k názoru že to čo je zavedené od decembra oprášia + nasadia na ľudí bezpečnostné zložky
vraj ekaranténa ak bude fungovať, ..... sú neschopní v riadené čohokoľvek. Svoju neschopnosť v zavedení účinných mechanizmov alibisticky hádžu na ľudí
aj zuza bude používať respirátor?
potom k čomu je dobré to testovaniE?
že
Uznesenie takisto ruší výnimku pre osoby pozitívne testované na COVID-19, podľa ktorej mohli vychádzať z domu na rôzne účely vrátane nákupu potravín. Od 8. marca budú môcť v odôvodnenom prípade navštíviť iba lekára alebo lekáreň.
Mám tomu rozumieť že doteraz a až do 8.3. pozitívne testované na COVID-19mohli vychádzať z domu na rôzne účely vrátane nákupu potravín. ?
bolo to daľšie matovičove klamstvo
to bolo nad slnko jasné už vtedy
ten vírus sa musí z toho zblázniť. Mutuje podľa Matovičových TB . je už z toho úplne zmagorený
takže TB bude až zajtra. A zajtra to MAtovič celé prekope podľa Pavlíny a detí. Zasa budeme z toho jeleni
faloš nad faloš. že Cigániková a Šipoš chvália Matoviča :))))))))))))))))))
On to má rád
a potom ho bude cvok z TT predlžovať do nevidím
potom k čomu bolo pozrebné to blbé testovanie? Toto mali urobiť po tých ich slávnych dovolenkároch. Matovič návrh epidemiologov upraví podľa jeho epidemiologov na fb, ktorí mu tam radia
Budú aj výnimky?
Vďaka núdzovému stavu môže štát doručiť zadarmo napríklad osobné ochranné pomôcky aj tým zariadeniam, ktoré zriaďujú neštátni zriaďovatelia, kraje či obce. To čo je za sprostosť? Nič nie je zadarmo. Na jednej strane kradnú, plytvajú, nehospodárne šafária a teraz zrazu ako poslední sedláci zadarmo doručujú ochranné pomôcky. Zadarmo ich môžu doručovať aj v normálnom režime a nie len v núdzovom stave. Sú to sedláci
Podvodníci ponúkli členským štátom EÚ dosiaľ už približne 400 miliónov falošných očkovacích dávok proti covidu.
Cibulková ani nevie čím bola prednostne zaočkovaná
Teraz hovorí, že treba túto anomáliu odstrániť- populizmus
Odporúčame