lockdown zaberá v zahraničí preto lebo tam ľudia neboli vystavení hromadnej nákaze pri povinnom celoplošnom testovaní.
lockdown zaberá v zahraničí preto lebo tam ľudia neboli vystavení hromadnej nákaze pri povinnom celoplošnom testovaní.
sektársky fanatik zavádza a manipuluje. V iných krajinách lockdown zaberá preto, lebo v iných krajinách ľudia neboli násilne testovaní čím sa vystavili obrovskému riziku nákazy
vymklo sa mu to z rúk. Teraz sa pripravuje na zloženie sľudu slovenskej mafii v zastúpení Kollárom
média boli pri tom keď píšu že sa zastrelil? Prečo ich nikto neinformoval aby tam boli skôr ako policajti?
ak by si Lipšic ctil právo tak nikdy by sľub nezložil mafianovi Kollárovi
česť a morálka by mu to nedovolili
Asi by som sa povracala pri skladaní sľubu
čo chceš aby tam spadla z vozíka ?
Mal ten Bohm aj prasknutú cievku v oku?
čo je skutočný dôvod jej odchodu z SaS? Nevidím dôvod jej odchodu na základe vystúpenia na TB
chlapec zasa dezinformuje. Najskôr povie že pri vstupe na Slovensko z krajín EU bude potrebná registrácia na ekaranténa. Pokial ide o cestujúcich prichádzajúcich z krajín mimo EU bude navyše potrebný aj test na covid.
a potom pri otázkach novinárov povedal že
"zabudol povedať že test bude potrebný aj pre cestujúcich úrichádzajúcich z krajín EU" To je dement. Komplikovaná rétorika
to bude pracovná morálka ako za jeho ministerských čias. tam sa bude chlastať a iné veci diať, bude mať aj ženy v kolektíve?
a ako to je s tou Debyrokraciou? Používa krkolomné slová a potom sa zaškerí keď sa jej ich podarí správne povedať. Neznelo by lepšie keby použila ODBYROKRATIZOVANIE? Tomu by každý rozumel. V jedne vete použie aLOKOVANIE dealokovanie.... Chce byť za múdru
Dnes už prišla pred mikrofón podkutá informáciami i eurofondoch. Včera ju slepice z SaS zaskočili nepripravenú, lebo ten čo jej pomáha s eurofondami bol doma v zástere. Večer ju poučil a vysvetlil jej princíp ako sa to robí, lebo on má veľké skúsenosti s eurofondami a dotáciámi z EU. Jeho mnaželka nemala ani páru včera. Skutočným ministrom na EU fondy je niekto z jej kuchyne
toto sa musí prešetriť a vyvodiť z toho zodpovednosť. toto nesmie zostať nepotrestané. žilinka by už konečne mohol žačať konať
odkedy umelci trávia čas v debatách? Ty budeš asi skrachovaný úmelec alebo "umenie" ti už smrdí?
lakomá remišová okradla ľudí o finančnú pomoc, zadšej tie peniaze nechala prepadnúť
a teraz to cvakáme z vlastného. bábkoherečka je zapredanec cudzej moci. asi chcela byť za peknú pred uršulou
sprostá ako bukvica
a čo je na tom že to niekto zdieľal. to je trestný čin? Ja niekedy zdieľam článok aj z dôvodu iného ao je samotný článok.
od hlupáka rozum neočakávaj
Remišová predstavila tretiu vlnu debyrokratizácie.My však vidíme debilizáciu
Odporúčame