šťanke len oko za oko
lipšic podal trestné oznámenie na flašíka za informácie ktoré zverejnil
prečo by som nerozumela. Dala som tu ju len do povedomia na rozlíšenie príznakov. Pri ktorých príznakoch netreba chodiť na test aby ste nebol pozitívny na covid aj ked ho nemáte ale ste llen nachladnutý
pri bežnej viroze je zbytočne v karanténe celá rodina
tiež som počula že v nemecku očkujú niektorých ľudí dvojitou dávkou a tí majú problémy
máme neskutočne hlúpu vládu ale aj epidemiologických poradcov
keď ideš na testovačku prechladnutý radšej ani nechoď, lebo ti prišijú koronu. udajne si vyhodnotený ako pozitívný
ja som tam bola asi 3x a to na nejakých rodinných obradoch
zisťovala som to na kubánskej ambasáde. O azyl sa tam nedá požiadať. Odísť sa dá ale len pracovne, alebo z dôvodu nasledovania rodiny. Neviem ako to je s azylom v RF
ešte je otázné aj to s tým vozíčkom. či už s hematomom nepriviezli ale vymysleli si pri lekároch rozprávku o prevrátení vozíka
ešte aj v nemocnici sa ho dozorcovia snažili zabiť
PCR ani antigen test nerozličuje medzi prechládnutím-chrípkou a koronou. Keď je test pozitiny tak je to korona. jednoznačne, hadam nechceš od naďa aby ti robil detailnejšie vyšetrenie. Aj keď on by to zvládol so svojimi obrnencami.
Prečo som začala v poslednej dobe nenávidieť policajtov a vojakov aj keď som prev proti nim nič nemala? Bude to asi tými idiotmi Mikulec a Naď
Odporúčame