vo vyšetrovacej väzbe je v prvom rade ako bezúhonný občan. Mali sa mu klaňať
vo vyšetrovacej väzbe je v prvom rade ako bezúhonný občan. Mali sa mu klaňať
treba vyhnať sektárov z parlamentu a vlády. Zakázané sekty nemajú právo riadiť tento štát.
keby existoval skutočný prešľap R.Fica, táto stryga by ho už dávno obvinila. Ale stryga nemá nič.
Keď Lipšic a MAtovič s popradskou swi,ou hľadajú dôkazy na fica, nech zábásne Kolíka, po pár kopancoch do hlavy a brucha prezradí výmysel čo jej zachráni životí. Ona robila na ministerstve v čase vlády Fica. Ako dôvod na vyšetrovaciu môže Lipšic použiť Zneužívanie svojho postavenia na kočíkovanie dieťaťa zamestnancami v pracovnom čase
kOLIK MUSí BYť vyšetrovaná ako prvá ,lebo ako ministerka zlyhala na plnej čiare. Neurobila opatrenia na väzbu tak vysoko postavenej osoby. Tvari sa robí zmeny a tu na to akosi pozabudla. To že je totálny amatér a vidlák ju neospravedlňuje. Nemala prijať funkciu keď sa na ňu necíti! Do basy s ňou
ak to je tak ako to šíriš. Ano strčiť do basy ale nie zabiť
vyčistiť aj od jeho poslancov a všetkých, ktorí boli dosadení bez výberových konaní na vedúce miesta v štátnych úradoch až p ich upratovačky. Všetkých treba vyšmariť.
++++++++++++++
aj s katovičom, ktorý bol v čase demonštrácií 17.11. v Poprade - povedal to. Tam sa popradskou swi.ou dohodli a potom vykonali
má pravdu. Narábali s nim ako s najväčším zločincom a pritom bol len vo vyšetrovacej väzbe. Kde ho mali titulovať Pán Generál a primerane k funkcii s nim a narábať. On nebol len taký matovičovec. Bolo pod jeho úroveň poslúchať nejakého priblblého bachara, ktorý neovláda pravidlá slušnosti. On bol do väzby vzatý zdravý, plný síl a taký sa mal z nej aj vrátiť. Toto si Kolík vyžerie, pohár blenu vypyje až do dna
dnes bol smutný deň. Bol zavraždený Generál Lučanský. To bol Pán policajt ako z Filmu. Jeho česť bola pošliapaná vládnou zločineckou organizáciou. Je povinnosťou národa očistiť jeho meno a česť.
katoviča prekvapilo zatknutie lučanského. aká faloš
Odporúčame