Gustav Husák bol prezident za ktorého sa nemusím hanbiť.
Gustav Husák bol prezident za ktorého sa nemusím hanbiť.
Zuza chodí len po pietnych miestach. Matovič ju k ničomu inému nepustí
ako zastaviť tohto ťialenca??? Chcelo by to poriadnú dávku výsmechu a pohŕdania od euripských partnerov
Opovrhujem súčasnou vládou
https://www.cintoriny.sk/cintorin/mapa.php?p…
Odpočívajte v pokoji PAN PREZIDENT
Ďakujem za Váš článok.
Je to presre tak ako to píšete. Len človek s dobrým srdcom chápe Gustáva Husáka, ktorý je doteraz mojim prezidentom!
Hanbím sa za tých, ktorí ho zosmiešňovali a za tých, ktorí mu nepoďakovali. Ale on aj tých mal rád a záležalo mu na nich. Len škoda, že im záležalo len na sebe.
Česť jeho pamatke!!!
túto atómovú hanbu mu treba zosovbniť do posledného centa
mydlič bielej kobyly a Slovenska má v pláne vymydliť Europsku komisiu
celý cirkus s plošným testovaní treba aby igor uhradil so svojho, keď sa rozhodol pre svoju variantu testovania.
Zosobniť mu všetky výdavky
Premiér Igor Matovič sa na svojom facebookovom profile pochválil, že hneď na začiatku online summitu dostal opäť slovo ako prvý...
všimnite si to slovko OPäŤ!!! Matovič je viac ako predseda Európskej rady Charles Michel
pozrite sa banda nedokáže aktualizovať údaje: kĺzavý median naposledy aktualizovaný 20.10.
v tej Slovenskej vláde každý kope sám za seba a každý sám seba vychvaľuje:
Klus: Vďaka mojej pripomienke sa konzílium rozhodlo schváliť výnimku pre osoby, ktoré v období posledných 3 mesiacov prekonali ochorenie COVID-19.....
Klus je odborník na epidémie
a čo arca? ako to vyzerá s investíciou belej kobyly
najskôr matovič musí vrátiť to čo sa na testoch a testovaní nabalil
Pre obavy z rozšírenia zmutovanej formy nového druhu koronavírusu zaznamenanej v Dánsku plánuje aj Írsko zlikvidovať všetky norky chované na tamojších farmách
a keď zlikvidujeme všezky norky na svete, ktorý živočích potom bude ďalší na rade?
policajti sa sami vyhecovali petardami aby mali dôvod na zásah voči pokojným demonštrantom. matovič nakázali
opilec mikulec a odstúpiť? hahaha
presne, to je to video čo hľadám
fedor gál a zajac prišli s kameramanom a dymostrojom medzi pokojných dav ľudí natáčať dokument . Prišli provokovať a progandistický dokument chceli umocniť dymom z dymostroja. Takže chceli natočiť lož a odvysielať ju v TV.
Odporúčame