videla som video kde mali policajti v rukách pyrotechniku. Keď sa mi dostane do pozornosti tak ho tu zverejním
videla som video kde mali policajti v rukách pyrotechniku. Keď sa mi dostane do pozornosti tak ho tu zverejním
Matovič je skáza . Sulík by mal odísť do opozície a rozviazať vzťahy s magorom
Sulík včera povedal že nie je dôvod na tento krok lebo dohody sa zatiaľ plnia. čo mal na mysli , aké sú to tie dohody?
už sa nabalil . tento jeho kšeft, ktorý potreboval spasiť zo sveta čo najskôt treba preveriť
mechanizmus podmieňujúci vyplácanie finančných prostriedkov z rozpočtu EÚ s dodržiavaním zásad právneho štátu.
Matovič sa teraz musí hlboko pokloniť pred mocnosťami aby mu odpustili devastáciu právneho štátu na Slovensku. Západné ´mocnosti za igorovu náklonnosť budú Slovensko velebiť
človeče pomôž si sám a potom sa Matovič bude tváriť že ti pomohol on.
Nie , matovič nám nepomáha, on sa len tvári ako mu záleží na našom zdraví, v skutočnosti nás použil a zneužil na vlastné obohatenie
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
ale teraz tu ide o veľký podvod : preliatie štátnych peňazí na súkromné účty v *Dubaji
nebol sulík v sae uložiť zisk z z podvodu z agtestami. a hrajú na nás divadielko ako si podkopávajú nohy jeden druhému.
ved oni kradnú ako straky. a právnici mlčia
ale sledobať AG osobitne nie zmiešano s pcr
kde sú prokurátori , prečo nekonajú?
čo tam po nemocniciach, dôležité sú účty na belize
sulík dobre vie o aké kšefty ide. preto nesúhlasí , on vie že sa to bude prešetrovať
mne tiež nič neprišlo na email. tiež nerozumiem prečo v tomto referendovom predkole poskytujú aj možnosť NIE! Toto je len príležitosť pre vládnych poslancov, politikov a ich sympatizantov, získať emailové adresy a poposielať záporné odpovede. Matovič nespí, on si najme trolov aby to celé znegovali
no nedá sa. potrebovala som si zopakovať hlasovanie kedže mi neprišiel potvrdzujúci emal a už mi nedolvolilo odoslať hlasovanie. neklam.. mna by skôr zaujímalo či sa nedajú zneužiť emailové adresy z eshopov na záporné hlasovanie
prečo sa v tom referende 21 uvádza aj odpoveď NIE!!! ? Nie je to na škodu celého referenda? Mala tam byť len jedna odpoveď ANO. Fakt mám podozrenie či nebudú emaily nar, z eshopov zneužité na záporné hlasovanie.
čiže ona išla hlasovať a nemohla lebi už vraj raz hlasovala. reto ma napadlo či chytráci z oľajno nezískavajú email.adresy a nehlasujú zaáporne za ľudí
dik, ale nič mi neprišlo
Odporúčame