teším sa v pondelok na odpoveď z Úradu na ochranu
teším sa v pondelok na odpoveď z Úradu na ochranu
celoplošné testovanie = o nás bez pripustenia argumentov odborníkov
ten vyspelý kapitalizmus potrebuje takých hlupákov akým je matovič, ako soľ
pravdepodobne to robia ako pri voľbách:
zapíšu,
spočítajú pozit a negat
v pravidelných dohodnutých hodinách to niekde hlásia a tam sa to sumarizuje
tu chalani robia manévre a o dušu klamú a Kollár si varlata váľa v nemocnici
aj počasie zrádza Matoviča. vybral si zlé ročné obdobie na testovanie
nie, inkubačná doba je až do 21 dní. ale prvých 10 dní je karanténa
sme vo vojne podľa štyroch veliteľov
s nimi tú vojnu nevyhráme
oni nie sú stratégovia, taktici
a ešte ku všetkému zvolili neúčinné zbrane.
oni rozumejú len vodným delám, projektilom z gumy a slznému plynu
ale veď ja ti nič nevyčítam. ja len konštatujem . Už som z Matovičových dristov unavená a prestala sam brať vážne jeho slová. Jednoducho mu už nič neverím
vtip dňa. :)))))))))))))))))))))))
písali to čo im nakázal matovič. Aj Mikas vydal vyhlášku podľa želania Matoviča. Novinári a Mikas sú Matovičove biele kone. Matovič si ich skrotil
ag nie sú určené na plošné testovanie. to ma na tom štve že postaví m agor 4 miliony ľudí do pozoru a testuje ich nevhodnými testami. celá práva a peniaze vyjdú na vnivoč. Keď niečo robíme, tak to do čerta, robme na poriadok. aby to malo aj hodnoru
Odporúčame