pavlínka sedí na testoch , dochádzajú. koho je to chyba? Na koho tí traja debílkovia teraz zvalia? to si počkám
pavlínka sedí na testoch , dochádzajú. koho je to chyba? Na koho tí traja debílkovia teraz zvalia? to si počkám
Takých naschválov a sabotáží bolo a ešte len bude kopa, lebo pre matoviča zákony SR a ústava nič nehovoria. konečne sa to začína na neho valiť. a to ešte len zlizne zo zahraničia ked sa dozvedia že pozytívnych nepretestúvaval pcr testami
všetci pozitívne testovaní matovičovými šuntami očistite svoju pozitivitu PCR testami
ked dvaja robia to isté nie je to to isté. u matoviča je hranica hboko pod čiarou
ale len u pozitívnych!
Po ukončení karantény bude od vás zamestnávateľ vyžadovať PCR test a ani ten nebudete musieť platiť.
matovičencom nejde o kovid. Toto neserióne testovanie nemienim podporiť
ľudia, nebuďte ovce! po tomto testovaní je nutné absolvovať PCR test ale zdarma. a potom aj ten na konci karantény bude zdarma
preto ja nutné po tomto testovaní absolvovať PCR test ale zdarma. a potom aj ten na konci karantény bude zdarma
už viem prečo dva dni na testovanie nebudú stačiť a matovič si myslí opak. On pozval na testovanie zdarma aj občanov zo susedných krajín aby plán splnil na 100 percent. Akcia dopadne nad očakávanie perfektne. ako inak. občan ako občan 100 percentná účasť musí byť
ani pozitívny nech si nemyslí že je pozitívny
to je fraška
jej stačí že berie plat. chodiť do roboty nemusí
kto môže ísť na poštu ? falošne negatívný alebo falošne pozitívný?
naď s Matovičom okrem cudzej armády povolali na testovanie aj občanov susedných krajín, aby sa testy čím skôr minuli
falošne pozitívní a falošne negatívní , tak toto vám stačí k poznaniu či ste alebo nie ste infikovaní. v tom prípade vám nejde o pravdu ale uspokojíte sa s klamstvom.
no mne by to nestačilo.
to odberné miesto je v tej čiernej stavbe vrahyne Kralevich?
Odporúčame