takže Boris Kollár povalí vládu
takže Boris Kollár povalí vládu
v tomto stave peniaze pre neho strácajú zmysel
šibnutý premier, šibnutý predseda parlamentu, drbnutý naď , vyoraný Mikulec. To bude paráda
https://www.youtube.com/watch?v=S9BqbpQgouY
a na odchod mu pribaľte tie atg testy. Má ich dosť do konca života pre celú rodinu
keby to myslel vážne tak už včera by odstúpil
to je jeho dvojzmyselné divadielko. On to nemyslí vážne s odchodom. Kde by mu bolo lepšie ako mu je vo vláde.
jasné že to nezvláda. Je neschoný, jednoducho na to nemá vlohy a nepoškvrnenú morálku aby to zvládal
robí si predvolebnú kampaň do budúcich volieb. On jednoducho z politiky neodíde. To má čisté peniaze
prečo si nezavolajú tchikanovskú? Ona by to zvládla ľavou zadnou zorganizovať.
ju odstavili od tejto vojenskej operácie. Vraj ona je len cereminiar na organizovanie sladkých ceremónií. K tejto ceremónii ju nepustili
Zdravotníkom treba cez víkend otvoriť MŠ a školy prvého stupňa aby mali kde umiestniť svoje deti, keď ich chcete nasilu od nich odtrhnúť
Naď sa podujal riadiť Matovičov cirku. Ten sa poriadne precenil. Bude ho to stáť miesto
Naď má problém s logikou, preto nemôže logisticky zvládnuť celý tento nezmysel
nezetvárali MŠ a školy Prvého stupňa preto aby zdravotníci mohli chodiť do roboty a teraz ich chcú počas víkendu od týchto detí, ktoré ich potrebujú,odtrhnúť lebo MŠ a školy prvého stupňa sú zatvorené. A ešte ku všetkému ich chcú infikovať
ak urobia mobilizáciu zdravotníkov, skolabuje zdravotníctvo . Penta začne na zelenej lúke roztáčať svoj biznis
veď oni ti celoplošné testovanie chceli zvládnuť na začiatku s 8000 ľuďmi. Tvrdila som že budú potrebovať 20 000. a je to tak.
Oni si to predstavili že postavia jedného vojaka s paličkou a ten bude testovať pokiaľ tú paličku nezoderie
teraz keď im horí pod zadkami chcú dobrovoľne nasilu nahnať zdravotníkov na testovanie, tak ako nás na otestovanie
Odporúčame