a čo teraz povie bludár Matovič? Celé to obráti na ruby
a čo teraz povie bludár Matovič? Celé to obráti na ruby
oni mali v pláne že ľudí budú testovať kadejakí vojaci . ale včera povedal kollár že to nie je postránke personálu a vybavenia pripravené a má obavy aby sa ľudia nenakazili .
Takže naďko začína prosiť, hromžiť, ďakovať zdravotnému personálu súkromných nemocníc, vyhrážať sa zdravotníkom štátnych nemocníc. Kollár im zdvihol pracovnú morálku. Po článkom Kollár sú nasadení matovičovi špicli, ktorí včera sa pod Kollárom vyjadrovali k Bukovskému. Dnes títo špicli píšu pod Kollárom o Kollárovi. Dostali noty
zuza sorošová je rada že je rada. Tá bude len šúchať nožičkammi
aj ty si myslíš, že Boris vo vládne Limuzíne vizol missku do lekárne?
a žmurká mihalnicami
ak tu niekto vyrýva, tak jedine si to ty , ty debil
po zmene vlády bude nutné prekopať a vymeniť celý aparát od sudcov, policajtov, riaditeľov a vedúcich v štátnych inštitúciách...., ktorí boli dosadení touto vládou. Títo ľudia ak by neboli vymenníí stanú sa z nich korupčníči, vydierač, mafiáni a škodcovia novej vláde a celej republike. Dobre si ich zapamätajme kto to je. Sú teraz pri válovoch
Naď práve srdcervúco poďakoval zdravotníkom súkromných nemocníc. Je to o politike
testovať sa cez víkend pôjdu len matovičom vymydlení barani. Choďte si ich pozrieť
mňa by zaujímalo ako zuza sorošová komunikuje s naďom a Matovičom mimo kamier a mikrofónov? O čom sa rozprávajú na tému covid?
+++++++++++ táto tvrdohlavá vláda nedokáže zvíťaziť nad covidom. A my s ňou
šeliga by tie teľce vyhnaj aj keby sa to nestalo , on by si to dokázal aj vymyslieť keď by to bolo potrebné
debilom ako je Matovič, Krajči, NAd a Mikulec sa radiť nedá
nech nám novinári ukážu misskinho offroad-a. Kollár si tiež mohol ísť pre ňu na svojom aute .
Boris ešte má tú drzosť a ačividne drzo klamať, že išiel od syna z Mostu pri Bratislave cez Dunajskú Lužnú, tak missku po ceste zobral do najbližšej lekárne“
Tomuto uverí fakt len korunovaný baran s plytkým myslením, napr. ako je Mikulec. To nám chcú nahovoriť že tá misska je chuderka bez auta? Tak tomu neverím. Také lieky, ktoré sú špeciálne a nemajú ich v každej lekárni sa ich stav doplňa v domácej lekárnične skôr a nie až keď ich už nemám. NEKLAMTE NÁS!!!
Viezol si urvu a to je všetko.
vo väčších mestách by to boli mobilné profesionálné covid likvidačné tími , bola by to ich profesia riadne platená.
pán kollár hovorí tak ako to je. navážaj sa do svojich v parlamente, ked tomu nerozumieš
a hlavne nerobte testovanie v uzatvorených miestnostiach. nakúpte stany a zabezpečte pravideľnú a priebežnú dezinfekciu. ak budem musieť na testovanie ísť kvôli práci, tak pôjdem až na to druhé a zoberiem si kabelkový spray na dezinfekciu vzduchu a ovzdušie okolo seba si vydezinfikujem.
prečo to druhé testovanie neurobili až po 10 dňoch? To vyzerá že im ide naozaj o rýchlé minutie testov aby zahladili stopy
fungovalo by to tak ako fuguje hašicský zbor. robili by výjazdy podľa potreby a pracovali by v danej oblasti / ulica, obec..../ tak dlho pokiaľ tam neotestujú všetkých ľudí. v prípade potreby by si tieto covidové čaty vypomáhali
takto to mal robiť paranojik už od septembra
Odporúčame