učiteľom platia plnú mzdu aj ked sú doma? to je nefér
učiteľom platia plnú mzdu aj ked sú doma? to je nefér
koho nám zvolili neprispôsobiví / a to nemyslím len rómov/ toho musíme trpieť
vraj je z celej vlády najfotogetickejší
najlepšie na leto. vtedy krízový štáb spí
no jasnéééééééé. siedmi už musí isť na inú zástavku
tomu sa hovorí česť výnimkám
medzi dievčatami nemusí byť. ved vravela že sú lesby
v akej vzdialenosti od seba musia byť množiny 6ľudí
zomknúť sa môže max.6 osôb
si to vyjasnite v tom krízovom štábe
zhromaždovanie nie je len protesty za slušné Slovensko ale aj cesta autobusom. tam tiež platí max.6
platí to aj pre zuzine dcéry?
čo znamená zákaz zhromaždovať sa nad 6 osôb? Platí to aj pre autobusy?
myslím že ich soroš pohlavne nakazil
Odporúčame