fiona za niekoho lobuje.
vraj inovátorke cikanovskej chce niečo uliať z eurofondov
zaujímalo by ma kto intervenoval u akožadvokátky. veľa by to vyjasnilo. ved ona sa v
listom sa obrátila na Sulíka a Remišovú. Fiona zachranuje čo sa dá
takže haščák vypracoval reformný plán. len nevie či pre seba alebo pre národ
tak ako ho mal pomenovať? Keby ho nazval Rom, zle je. Keby ho nazval cigáň je ešte horšie. Ani pomenovanie z diskriminovanej menšiny sa niekomu nepáči. Tak zaveďte do slovenskej gramatiky také pomenovanie romov aby nikto za to už nikdy nebol stíhaný
NAĎ a FIONA spúšťajú operáciu VSTRIEĽAŤ C19 do posledného vojak
podľa 25. dodatku ameritzkej ústavy, ktorý umožňuje prevzatie najvyššej funkcie viceprezidentom, ak sa zistí, že premier „nie je schopný“ plniť si svoje povinnosti je najvyšší čas preskúmať psychický stav trnaffčana.. Podľa nej by to „pomohlo zabezpečiť efektívne a neprerušované vedenie vo vláde SRi“.
aký je stav Kňažka? Už dlho sa neozval z nemocničného lôžka? Prečo nenapíše pár strašidelných slov?
čo keby cikanovská si to vymenila s fionou? Možno aj vzťahy s Matovičom by a vylepšili. on by ju ako slovenskú prezidentku bral-
a fiona by mohla zasa ísť povaliť lukiho
Smer SD uviedol, že spôsob, akým západ chce exportovať do Bieloruska svoju predstavu o režime a jeho predstaviteľoch, nemôže podporiť.+++++++++++++++++++
Bielorusko si podľa Cichanovskej musí politickú krízu vyriešiť samo, uviedla to počas konferencie Globsec.
Týmto povedala všetkým aktívnym blbcom počnúc Nemeckom a končiac Slovenskom, aby nezasahovali do vnútorných záležitostí Bieloruska
ako učiteľke by sa mal plagiátor matovič protiviť a nie pestovať v náručí kvety od neho
matrioška Fiona vysypala so svojich útrob dreveného matoviča a cichanovskú
dnes fiona čaputovala celý deň. Zajtra dúfam už o nej nebudeme počuť.mohla by ísť na 10 dní do po globsec karantény
Odporúčame