Lipšic to asolútne poßral tým svojim ovplyvňovaním vyšetrovania. Už sme dávno mohli poznať skutočného objednávateľa keby to Lipšic neovplyvňoval
Lipšic to asolútne poßral tým svojim ovplyvňovaním vyšetrovania. Už sme dávno mohli poznať skutočného objednávateľa keby to Lipšic neovplyvňoval
Mariana Kočnera a Alenu Zsuzsovú senát zbavil obžaloby a uznal ich nevinnými.
Kuciakovci aj Kušnírovci sa postavili a odišli z pojednávacej miestnosti.
Oni boli prítomní aj keď sa vyjadrovali že sa vynesenia rozsudku nezúčastnia? Prečo ten protest Kuciakovcov a kušnírovcov? Veď oni nechceli Kočnerovu hlavu ale chceli Ficovu. Tak čo sa im nepáči teraz? súd im len vyhovel
aj prejav pietnej spomienky SNP mu písala Pavla s deťmi
alexej na tej fotografii vyzerá veľmi nezdravo ale ako po poriadnej opici
stránka korona.gov.sk opäť neaktualizovaná. nemá svojho pána. k čomu je dobrá táto stránka?
alebo sú dostačujúce, ked Sabová povedala, ze uz nebude(!) akceptovat a posudzovat dalsie dokazy
samosprávy žiadajú finančnú pomoc, potrebujú vyplatiť Miškoviča za neexistujúce právne služby
potom celá nemecká vláda sú neonáckovia
aj keď na medzinárodnej scéne prejavili ľútosť nad zverstvami Hitlera ale oni sa nehanbia za neho. Oni by ho vítali aj dnes keby sa objavil.
Rusov cítia ako nepriateľa lebo ich porazil vo vojne
ani tie ich slávne mimovládky nevymyslia nič užitočné a prospešné. je to len banda darmožráčov a prospechárov. do čerta s takou vládou
je najvyšší čas vymeniť túto neschopnú vládu. táto vláda neurobila nič na ochranu tých najzraniteľnejších ako sú deti
Pediatri mlčia, každý sa bojí otvoriť ústa, aby ho matovič pred sc´vojim Fanklubom neznemožnil. Tak potom budeme túto vládu veľkých NÚL musieť trpieť
treba zaviesť systém a nie rúška. Len neviem či má grohling dostatočnú výbavu v hlave na to aby to zrealizoval. Ale sľubovali zmenu tak nech makajú ale nie bezhlavo
byť v rúšku - hodín každý deň, to by nezvládol ani dospelý človek. Je to traumatizujúce.
Hlava pomazaná Grohling s Hygienikom nariadili najlacnejšiu ochranu pre štát. Je na čase prestavať školy tak aby spĺnali všetky hygienické predpisy. Je čas na zmenu v školstve. Čo robil Grohling počas prázdnin? Vieme, romantické prechádzky zo sulíkovým synom majú svoje čaro, ale on neurobil nič na ochranu detí a žiakov pred šírením nákazy.Milí rodičia čo ste si zvolili to máte
každá škola musí mať izolačku kde žiak s teplotou počká na rodiča.
nebolo by účinnejšie merať každé ráno deťom teplotu pred vstupom do školy?
on zo seba urobil skutočného šaša
má hudu ako Lasicová-Vašáryová
aj tak, najkrajšie rúško mal dnes v parlamente Dostál. pozrite si od -7:33
Odporúčame