len či to vedel aj Ridzoň. Inak by určite použil prezervatív
len či to vedel aj Ridzoň. Inak by určite použil prezervatív
Ridzoň to vraj skúšal naštartovať cez výfuk trabanta, ale sa nepodarilo. Potom to obaja vzdali
to neurobil ani kiska. ešte týžden po vražde kuciaka sa lyžoval na zasnežených svahoch. prišiel ako spasiteľ a geroj až ked to na Slovensku vrelo
chápm debiloviča a fionu, musia konať tak ako konajú, lebo oni poznajú skutočného zadávateľa a teraz po vynesení rozsudku, stále je vykonávateľ v ohrození že ho vystopujú
som v šoku že súd rozhodol inak ako chcela Tódová , prestitúti a p&rezidentka
to tvoj mozoček ovečky nemysliacej nepochopí. nikto neobdivuje kočnera, len sme radi že súdy sú nezávislé a neskorumpované. a tu o tom máte vy ovečky jasný dôkaz
prečo ste rozčarované konšpiračné médiá? Veď vrahov poznáte a sú odsúdení
stopu im podsúvala ulica a Lipšic dozoroval aby ju včas odvrátil ak by predsa natrafili na stopu ku skutočnému objednávateľovi
tie média a samotná prezidentka má sudcov za debilov.
takáto je spravodlivá a čestná prezidentka: teraz je v šku, ktorý musí rozdýchať
ale skládku premiestnila na iné miesto až potom ked jej otec bol vyhodený z predsedníctva skládky..
dovtedy, pokiať jej rodina zo skládky ryžovala, bola bola ticho
okrem vás, konšpiračných médií a tých ktorí majú vyoperovaný charakter a triezvy pohľad na svet, nikto nie je v šoku. konšpiračné média tak zmagorili prezidentku, že ona už ani nevie čo je to zmysel pre spravodlivosť. všetko chce čas, ak súdu dodáte nepriestrelné dôkazy že kočner je zadávateľ, potom aj súd rozhodne s čistým svedomím a so 100 percentnou istotou tak ako si to želáte
kiežby ona Fiona , tiež právnička, našla v sebe spravodlivosť, hneď by z nej bol lepší človek
čaputová študovala súdny spis cez Nko a potom je zaskočená. Blondýna
ja gratulujem senátu Sabovej, ktorý mi prinavrátil dôveru v súdy. podali hrdinský výkon
každý človek má iný stupeň spravodlivosti. Spravodlivosť ktorého človeka mala Fiona na mysli? tú svoju? no zbohom
sľub sudcu:
„Sľubujem na svoju česť a svedomie, že sa budem spravovať ústavou, ústavnými zákonmi, medzinárodnými zmluvami, ktoré Slovenská republika ratifikovala a boli vyhlásené spôsobom ustanoveným zákonom a zákonmi, budem vykladať zákony a rozhodovať podľa svojho najlepšieho presvedčenia, nezávisle a nestranne.“
Odporúčame