niekto tu písal že chúdence jeho deti ked nastúpia do školy. budú to počúvať od spolužiakov. Nebudú. Sám veľký Manitu pride do školy tieto detičky uplatiť pozornosťami aj pani učiteľky aj pani riaditeľku. A sám minister dá príkaz na sledovanie . Mne tých detí je ľúto len preto, lebo Manitu im svojim vzorom a výchovou pošpiní ich detské dušičky. Korupciu vidia od mala. Takto tú korupciu v spoločnosti nevykynožíme.


