Sulík by to mohol dať aj do nemeckých denníkov a tá barišňa zo SME zasa do rakúskych
Sulík by to mohol dať aj do nemeckých denníkov a tá barišňa zo SME zasa do rakúskych
jedno príslovie: Klamár keď sa pomýli aj pravdu povie. To prerieknutie s MÍĽNIKOM nebolo len také
pre porovnanie:
česi na povalenie vlády komnunistov použili finti so zavraždeným Schmidom, ktorý nikdy neexistoval a preto nemohol byť ani zavraždený.
Slováci na povalenie vlády Smeru zavraždili Kuciaka, reálneho človeka . Sme fakt pozadu za čechmi. Zaujímalo by ma či Matovič vedel, či bol na nej osobne zapojený.
Paľa zo Spiša poriadne zmagorila Iggyho. Keby mal inú ženu, mohol byť z neho iný človek
ako poponáhľal? do 7 dní od podania návrhu. Len včera počas tlačovej besedy s Rašim a Blanárom jedna trapná reportérka informovala že kollár zvolá schodzu už na dnes.
ešte sme nedosiahli romsku úroveň. Stále je kde padať. Len potom neplačme keď sa zo Slovenska stane osada s s bielymi osadníkmi
tento vagabund v Bruseli nezabojoval o vyššie dotácie. Nemohol, lebo by to nemal čím zdôvodniť. On ani nevie na čo tie peniaze použiť. Nevybuduje nič hodnotné ale dá ich romom na prežratie. Jemu osobne tých zopár miliónov čo nám odsúhlasili v eu , stačí. Aj tak nevie čo s nimi , najradšej by ich ukradol pre seba.
podľa Kollára mala byť dnes!!! Ten si teda vie stáť za slovom.
postavil sa k príliš veľkému válovu a celý ho chce len a len pre seba. Len nevie ako na to. V jeho poslaneckom klube mu striehnu na prsty, lebo aj oni sú tam kvôli tomuto válovu
celé prgogramové vyhlásenie vlády má len jeden bod a jeden cieľ: smeráci do basy. Ostatné body tohto rozsiahleho paškvilu sú len bláboly
pokiaľ nesplní to čo ľuďom sľúbil. hádaj čo im sľúbil?
azda si nemyslíte že v začiatku podnikania bol slušný a spravodlivý a čestný, tak ako ho dnes vykresľuje Pročko? Nie nebol nikdy čestný. V samom začiatku podnikania , pri kúpe tlačiarenského stroja , okradol štát na dani z kúpy tohto stroja. Rozobral ho na súčiastky aby nemusel platiť daň. špinavé nakradnuté peniaze prepral cez Paľu, ktorá sa stáva spolupáchateľkou. Tak to robia mafiáni, zlodeji a podvodníci.
robí to vedome. Peniaze majú veľkú moc a niekomu udrú aj na mozog. Síce sa chváli že odvádzal štátu najvyššie dane, opak je pravdou. To len zastiera obrovskú krádež na daniach. V oblasti podnikania v akej podnikal on sa peniaze ulievajú jedna radosť. Prečo asi pozametal svoje podnikanie pod koberec? Dobre vedel koľko okradol štát na daniach. Tejto príťaže sa potreboval zbaviť a stal sa z neho slušný ctihodný občan. NIE, stal sa z CAPA záhradník. Prečo potom ako ctihodný a slušný podnikateľ okrádal svojich zamestnancov na mzdách? Asi mal stále málo nakradnutého. S mocou rastie chuť
k tým jamkám na líčka: matovič by sa mal pozrieť na svoje líčka, má tam tiež jamky. Len tie jeho ho špatia a Petra krášlia. Závidí každému všetko aj to čo on má na svojom tele. Len si neuvedomuje že na dušou krásnom človeku jamky podčiarkujú jeho charizmu a na dušou zmrzačenom človeku tie jamky robia z neho ešte väčšieho mrzáka
svoju neschopnosť zvaľuje na každého len nie na seba. Ešte aj to že nevybojoval viac peňazí pre Slovensko na Summite EU odôvodňuje cirkusom okolo jeho diplomovky. Asi sa chudačisko nemohol sústrediť na rokovaniach a neustále myslel na Paľu či ho náhodou nepodvádza. žiarlivec jeden
snažís sa o nadľahčenie situácie okolo podvodníka Matoviča! Tebe to , že "Legitimizoval svoje vagabundstvo, dal ho do roviny niečoho normálneho" nevadí. Si Had
Kiskom, Matovičom oblbnutá mládež bude klamať , kradnúť. a bez hanby to budú zľahčovať obligátnym NO A ČO
Odporúčame