je to vidlák
igorko si poistil svoje teplé miestečko na polici mastnými pokutami za porušene PAktu o neútočení
bojí sa sankcií v prípade porušenia Paktu o neutočení. Musia byť poriadne mastné
prečo klame tento kiskot? Keď povalí Matoviča, vláda nepadne a jemu teplé miestečko na polici medzi ostatnými lekvármi zostane. Prečo klame tento kiskot? Dohoda o neútočení a jej sankcie to istia. Aké sú sankcie ?
svojim podvodom sa ju budú snažiť rusom ukradnúť
Briti sa pripravujú na možnosť, keď rusi vyvinú vakcínu ako prví, aby ich mohli obviniť z krádeže
šeliga sa bojí fica a smeru. jemu skutoční podvodníci, zlodeji a mafiáni nevadia. Tých podporí, aby neprišiel o koryto. Šeliga je rovnaký podvodník, mafián, zlodej ako Matovič
Pročkovci vynikajú v matematike. Každý z nich má svoje počty
milášik, nesnaž sa . Si trapný ako Plg.Matovič, Plg.Kollár s Krištúfkovou, tiež ako Plg.Grohling a Plg.šeliga s Remišovou
o čo sa snažíš? Klamstvom už nepochodíš. Zlo a Klamstvo sedí vo vláde a v pionierskom paláci
určite nebola postavená na diktatúra a obmedzovaní základných princípov demokracie
"...zastavme ich bratia, veď sa oni stratia, Slováci ožijú"
v koalíciu drží po kope diktatúra koaličnej zmluvy. všetci poslanci sú diskriminovaní touto zmluvou. diktátor houno na polici, ktoré sa tvári ako jahodový lekvár, sa snaží o diskrimináciu, obmedzenie ľudských práv a slobôd všetkých občanov
koaličná zmluva je diskriminačná. bráni poslancom koalície hlasovať podľa svojho svedomia a vedomia, bráni im v slobode rozhodovania. mala by byť napadnutá súdom
zato ty máš Matoviča, Sulíka, Kollára, Remišovú. Buď spokojní a nestaraj sa
nikdy neapeluj na svedomie nesvedomitých ľudí bez svedomia. je to zbytočné
Odporúčame