V Trenčíne sa za ešte bývalého primátora prehajdákali ťažké státisíce Eur, okrem toho primátor vraj skúpil "bežné" pozemky pod mestským sídliskom a momentálne ich predáva so ziskom ako stavebné pozemky. Oficiálne pôsobí v 17 (!!!) firmách:
http://www.orsr.sk/hladaj_osoba.asp?PR= Celle…
A niektorí trenčianski poslanci hádžu polená výstavbe nového štadióna - vraj v záujme občanov!!! Aj v prípade, že by predaj pozemkov štadióna bol pre mesto nevýhodný, vždy to bude iba malý zlomok toho, o čo mesto prišlo v časoch, keď poslanci držali ústa pri jeho rozkrádačkách.
Tí, čo majú dávno sedieť za mrežami si hrabú naďalej a občanovi nekradnú už len chlieb, ale aj hry!!!!

