Lepšie sa to, Timo, ani vyjadriť nedá. Namiesto toho, aby si ľudia uvedomovali to, čo si napísal a spoločne sa zomkli proti praktikám oligarchistických skupín, tak sú schopní sa hašteriť až do nepríčetnosti pri obhajovaní svojich politických idolov, ktorí sú iba nástrojom v rukách spomínaných Kindereštebákov pri budovaní ich absolútnej moci. Je to strašne smutné a nepochopiteľné.


