Kia vyrába najviac v histórii
Zbino, mnohí ľudia, ktorí stratia normálnu prácu bežne aj po 20 rokoch - týka sa to najmä ľudí nad 45 - a z rôznych, napr. privátnych dôvododov nemôžu vycestovať za prácou do zahraničia, sú odkázaní pracovať povedzme v kaviarni, malej predajni a pod., sú radi, že vôbec majú nejakú prácu načierno a zarobia si nejakú tú almužnu - to ešte majú nahlásiť svojho šéfa zdierateľa, že im neplatí do zdrav. a soc. positenia?!
A s tým návratom ľudí, ktorí pracujú v zahraničí som to myslel tak, že ak sa jedného dňa situácia v zahraničí zhorší natoľko, ze sa vrátiť budú musieť, tak stav našej budúcej nezamestnanosti už nezakryje ani žiadny graf alebo vyhováranie sa na rómsku populáciu...