"Šetrenie by však už nemali pocítiť bežní ľudia vo svojich peňaženkách."
A kto, pán minister? Napr. vy, že si dáte 300 Eurový plat a vzdáte sa všetkých svojich bočných príjmov, ako jeden z najlepšie zarábajúcich v parlamente? To sa Vám ľahko uškŕňa, však?!!!
Čvarga jedna zlodejská.

