Takže podľa známych rovníc v tomto štáte bude nový štadión napokon stáť najmenej 80 miliónov.
Takže podľa známych rovníc v tomto štáte bude nový štadión napokon stáť najmenej 80 miliónov.
To máš u každej vlády rovnaké. Smer v opozícii okrem iného tvrdo kritizoval zvýšenie DPH, po voľbách ju nechal v rovnakej výške, prašuľky sa hodia vždy a na krik sa zabudne.
Dzurinda chcel pozatvárať Mečiarových, neskôr Ficových ľudí, Fico chcel pozatvárať Goriliakov. A skutky? Vetry z gatí.
Laco 33, ale čo nám iné, žiaľ, zostáva, ako ten pragmatizmus?:)
No, štadión VFB Stuttgart pojme niečo viac ako 60.000 divákov, žil som vo Švábsku 7 rokov a pracoval v Böblingene, zažil som atmošku, len to sa nedá porovnávať. Sme v tomto 100 rokov za opicami a mne by naozaj u nás stačili menšie, ale kultúrne stánky. Je to predsa aj o kvalite ligy.
Súhlasím, po tých jeho výkonoch by si to zaslúžil.
Veď všetko čo tu človek má, len práca dáva statočná, buď práci česť!
Bjutysmis, v tomto prípade sa už vykašlime na politiku - Slovensko potrebuje aj dôstojné futbalové stánky, aby mal plebs aspoň hry... Keď Ťa neokradnú tu, okradnú Ťa iným spôsobom...
Jasné, že sa nabalia tí istí papajhnusáci, ale ak postavíme zatiaľ aspoň 10 dôstojných futbalových stánkov a vykašleme sa na organizáciu OH, budem spokojný.
Jeho rozhodnutie je jasné vopred. Určite si chce ešte posledný krát v živote zahrať na OH.
Možno má svoje muchy, ako každý z nás, ale nikdy nezabudnime (!!!), čo urobil pre slovenský hokej - bol pri zrode všetkých 4 medailí na MS a nikdy sa nevyhováral na zranenia, únavu a pod. ako množstvo iných!!! A ani tento rok na MS nesklamal, hoci neoslnil... Niekto tú prílišnú snahu neskúsených šikovných mladíkov ale musí ešte regulovať, aby nazbierali skúsenosti. A neodpisujme starších hráčov - viď Handzuš MS 2012 a momentálne Chicago...
Možno máš pravdu, ale slovenskú repre netrápia až tak brankári, skôr jaloví, až neschopní útočníci (takmer vždy iba 1 vysunutý) a hlavne tá súhra ako manšaftu. To je doslova hrôza.
Veď práve, je to veľmi diskutabilné. Nastanú situácie, keď poctiví, vzdelaní ľudia, alebo ľudia starší, ktorí si nie vlastnou vinou nedokážu nájsť dlhodobejšie prácu, budú vykonávať verejnoprospešné práce a iní, a nebude ich málo, ktorí sa celoživotne práci vyhýbajú, si to už nejakým spôsobom zariadia - buď, ako si popisoval, alebo jednoducho budú viac kradnúť z našich lesov, hájov a záhrad, resp. podvádzať...
Pomôcť ale môže iba vytvorenie nových pracovných miest, toto nie je riešenie, znovu iba trestanie. Ak budeme mať prácu pre všetkých, až potom môžeme trestať tých, ktorí sa jej vyhýbajú.
Nemám osobne nič proti SAS, či má dobrý program a hlavne činy, to musia posúdiť jej voliči, ale ako nestranný pozorovateľ Ti úprimne poviem, že táto strana sa už do parlamentu nedostane. Posledne sa jej to podarilo len s odretými ušami a teraz sa jej tých 6 percent kvázi rozpolilo a to znamená umieračik - zažili sme to napr. u SNS, keď tam pri podobných percentách vznikli vnútorné rozbroje. To sa len ťažko napráva.
Ale inak mávaš často trefné a vtipné príspevky.:)
Pane, MY budeme mať nejaké výsledky? Ja hovorím za seba a tak ako sa mi nepáčilo, ako sa tu rozkrádalo za každej jednej vlády, tak sa mi nepáči ako to pokračuje ďalej bez akejkoľvek kontroly. Keď konečne niekto začne s riadnym vyšetrovaním tých nehoráznych zlodejstiev, ktoré sa tu každodenne diali a dejú, potom uznám, že vláda, ktorá je práve pri moci, si zaslúži môj obdiv. Spomínaš nekalú privatizáciu - pýtam sa, prečo sa žiadna kauza nedovyšetruje?!! Kde sa podeli všetky tie naše peniaze? Po(pa)pulistické reči ma nezaujímajú rovnako ako neustále sľuby a táranie do vetra. Teba to nehnevá? Teda pardon, Vás.
Závidíte?!:) Kto a čo? Jeho aroganciu, že mu človek nemôže ani položiť celú otázku, pretože v jej polovici ju brutálne preruší a 10 minút rozpráva iba to, čo uzná len on za vhodné? Tento človek je samoľúby a vznetlivý ako kedysi Mečiar a reaguje nervózne na každú kritiku - tak sa správajú ľudia, ktorí klamú a nemajú čisté svedomie, rovnako reagovával aj Dzurinda, keď ho po prešľapoch zahnali do úzkych.
A Ty si schopný pochopiť, že náš štát a všetky doterajšie vlády ovládajú domáci megasúkromníci, ktorí prevezmú zisky po tých zahraničných, ktoré skončia opäť v zahraničí - na ich súkromných kontách?!!! A ak budú jedinými vlastníkmi bez konkurencie a nastolia si podmienky, ktoré Ti nebudú vyhovovať, tak nebudeš mať možnosť rozhodnúť sa sám pre poisťovňu, ktorú si sám zvolíš?!!!
Najlepšie riešenie: jedna štátna zdr. poisťovňa a akékoľvek množstvo súkromných pri rovnakých podmienkach. A občan nech sa slobodne rozhodne sám, čo je pre neho najlepšie.
Ja som si v roku 1977 na strednej musel kupovať písacie potreby sám a okrem toho v tom roku zaviedli, že ráno pri vchode do školy mal službu vždy jeden profák, ktorý kontroloval, aby niekto nemal na sebe oblečené rifle. Toho poslal domov sa prezliecť. S tým poplatkom za recept máš pravdu.
Boli by na hlavu praštení, keby sa v tejto otázke dokázali dohodnúť.
Fico má pravdu - pri totalitnom vládnutí nie je priestor na akúkoľvek kritiku alebo odsudzovanie krokov vlády.
Odporúčame