Počet ľudí, ktorí potrebujú starostlivosť, sa do 2050 zdvojnásobí
A možno je táto prognóza úplne postavená na hlavu a počet ľudí, ktorí budú v roku 2050 potrebovať starostlivosť, o polovicu klesne. Už sa na tom predsa pracuje - dôležité lieky sa predávajú do zahraničia, celosvetová kríza nemá konca kraja a naše istoty sa dennodenne menia na strach o prežitie, ďalšie vlády nasľubujú opäť to, čo tie predchádzajúce a výsledkom bude čoraz väčšia beznádej, hlad, chudoba a choroby (psychika vie narobiť svoje), ktoré si ľudia nebudú mať za čo liečiť.
Nazval by som túto situáciu ako mor 21. storočia. A tak: Mor ho!!!